KONFERENCJA WIM- ODWOŁANA

Szanowni Państwo, 

 

W imieniu Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji organizowanej przez KlinikęChorób Wewnętrznych, Nefrologii i Dializoterapii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie o tematyce: UKŁADOWE ZAPALENIA NACZYŃ – PATOGENEZA, PRZEBIEG KLINICZNY, LECZENIE, która odbędzie się w Warszawie w dn. 3-4 kwietnia w Auli Głównej Wojskowego Instytutu Medycznego(wejście główne, V piętro). Tematy wykładów zostały dobrane tak by specjaliści różnych dziedzin przedstawili specyfikę zajęcia różnych narządów przez tę grupę chorób. Konferencja z pewnością podsumuje, usystematyzuje a także będzie okazją do zaznajomienia się z najnowszą wiedzą na temat układowych zapaleń naczyń.

Konferencja kierowana jest  w dn. 3.04.2020 do wszystkich lekarzy, którzy w swojej praktyce zawodowej mogą spotkać się z chorym na układowe zapalenia naczyń, aw szczególności: lekarzy rodzinnych, lekarzy chorób wewnętrznych, specjalistów reumatologii, nefrologii, pulmonologii, laryngologii, neurologii, immunologii, okulistyki. W dn. 4.04.2020 na konferencję zapraszamy pacjentów i ich bliskich oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat układowych zapaleń naczyń.

 

Partnerem Konferencji jest Stowarzyszenie Chorych Na Układowe Zapalenia Naczyń „Vasculitis”, które powstało z potrzeby pacjentów, a jednym z celów statutowychorganizacji jest edukacja na temat zapaleń naczyń, aby lepiej poznać swoją chorobę i być dla swojego lekarza partnerem w procesie diagnostyczno – leczniczym.

 

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie, będzie pełne korzyści zawodowych, a jednocześnie okazją do zrozumienia sytuacji w jakiej znajduje się pacjent chory na układowe zapalenie naczyń.

 

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego

Prof. dr hab. n. med. Stanisław Niemczyk

 

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Dr n. med. Aleksandra Rymarz

 

 

 

 

Konferencja jest bezpłatna.

Za udział przyznawane są punkty edukacyjne.

O możliwościach rejestracji poinformujemy w osobnej korespondencji.

program_konferencja

Broszura_12_załącznik

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.